Слушнете како пее Ема Вотсон во "Убавицата и ѕверот"!

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 09.01.2017 - 11:42

За време на паузата од емитувањето во живо на Златните Глобуси во неделата и на изненадување на обожавателите, Дизни објави нов трејлер од долгоочекуваната филмувана верзија на "Убавицата и ѕверот" во кој главна улога има прекрасната и елегантна Ема Вотсон.

Во новиот трејлер за првпат можеме да ја чуеме Ема како пее, и да, звучи божествено: