Скарлет Јохансон не верува во моногамија!

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 15.02.2017 - 22:44

И официјално, Скарлет Јохансон се изјасни дека не верува во моногамија!

Во новото интервју за Плејбој магазинот, Скарлет се изјасни дека не мисли дека моногамноста е во природата на човекот. Со оглед на тоа дека зад себе има два неуспешни брака (нејзиниот краток брак со Рајан Рејнолдс заврши во 2011 година), Скарлет со сигурност зборува од искуство.

32 годишната Скарлет рече дека ова не го мисли само за себе, туку за сите луѓе генерално. Сепак, додаде дека доколку имаш дете со некого, не би било лошо да сте венчани. :)

Со оглед на тоа дека вестите за нејзиниот втор развод со Ромен Доријак излегоа неодамна, а тие заедно ја имаат 2-годишната ќеркичка Роуз, не беше јасно дали се обраќа кон некого или не. :)