Сите фотки од забавата на Стела Мекартни!

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 12.01.2017 - 12:32

Додека Барак Обама го даваше својот завршен говор како претседател, на другиот крај во Њујорк модната дизајнерка Стела Мекартни си правеше забава на која ги собра повеќето славни ѕвезди!

Забавата Стела ја организираше по повод лансирањето на нејзината нова колекција, а се одржа во легендарниот џез клуб "Cotton Club". погледнете кој се' се појави и како си поминаа: