Шоу бизнис и трач

Контроверзната старлета Блек Чајна покажа дека се вратила во форма по раѓањето на нејзиното дете кое го доби...
Иако за нивната врска се зборува веќе некое време, сега за прв пат имаме можност да видиме заедничка...
Ален и Брендон Александер се двајца браќа кои живеат во Лос Анџелес заедно со своите родители. Сакајќи да ги...
Признаваме, и нам ни требаше време да го препознаеме, но сега гледаме дека е уште поубав и посекси со "војничка...
Океј, сега гледате дека Salt Bae, или "Солениот фраер" моментално е најјакиот фраер на планетава? :)
Не е тајна дека кланот Кардашијан-Џенер има вкус за скапи и луксузни домови, а нивната летна куќа во Коста Рика...
Убавата манекенка Хајли Болдвин реши да ја завземе својата страна во драмата која ја создаде новата врска меѓу...
Вчера вечер Бијонсе на Инстаграм ја објави среќната вест дека очекува близнаци заедно со својот сопруг Џеј Зи,...
Целта на телохранителите на славните е да ги штитат по секоја цена, што е навистина благородно од нивна страна...
Што и да фати Елен Деџенерис излегува пресмешно. Па дури и "50 нијанси на сиво"!
Обожавателите на Бијонсе и целата јавност моментално е во делириум - Бијонсе објави дека е бремена со близнаци...
Во очекување на претстојното доделување на Греми наградите, во светот на славните се шушка дека Канје Вест,...
Семејството на музичарот Фарел Вилијамс отсега е поголемо за три нови членови - тој и неговата сопруга Хелен...
Ким Кардашијан моментално е на одмор во Коста Рика заедно се целото нејзино семејство, а од облеките што ги...
Со новата година пристигнуваат новите трендови, а и новите имиња на кои треба да им обрнете внимание бидејќи...
На 6-ти февруари Кралицата Елизабета Втора ќе стане првиот Британски владедел кој успеал да стигне до Сафирниот...
Целиот Кардашијан-Џенер клан (освен Роб Кардашијан и Кендал Џенер) се на тропски одмор во Коста Рика, што...
Нејзиното име е Петра Свобода и буквално е копија на Меланија Трамп!