Шоу бизнис и трач

Ѕвездата од Терминатор ..
Иако уште во 2012 година дозна дека...
Славко Калезиќ повеќе пати истакна....
Ана Николиќ важи за една од најубавите жени..
Иако медиумите преносоја лажна вест дека Јелена Карлеуша..
Откако пред неколку недели се појавија фотогравии од Ким Кардашијан на плажа..
Кање Вест необјасниво изчезна....
Кејтлин Џенер и понатака крева прашина во својот....
Во текот на минатите години жените низ светот се стремеа...
Бредли Купер се немаше појавено во јавноста откако....
Шерон Стон се појави...
Покрај тоа што е еден од популарните пејачи....
Кортни Кардашијан се појави..
Робер Кардашијан сака да се шали со своите сестри..
Откако ослабе Мама Џун..
„Колку може да биде неверојатен животот, а да ми го кажеше некој ова тогаш…
Актерката Лена Дунам беше приморена...
Актерот Еди Редмејн во понеделникот...