Шоу бизнис и трач

"Новопечената" оскаровка Натали Портман се повлекува на одредено време затоа што сака остатокот од бременоста...
Тезата на францускиот хирург Ален Браншро, автор на книгата "Мајкл Џексон, тајната на еден глас", е дека...
Глумицата го тужи магазинот "Star" кој ја нарече "зависник од таблети". Кејти Холмс (32) бара 50 милиони долари...
Сексипилната актерка која од поодамна ја негира врската со Шон Пен, е фотографирана во "незгодна позиција"...
Бојан Јовановски алијас Боки 13, вчера бил уапсен и протеран поради илегален престој во Србија. Судијата го...
Скандал мајсторот Линзи Лохан се подготвува за уште една улога, но овој пат ќе ја видиме во "ново издание"...
Кристина Агилера (30) и Метју Ратлер (25) се уапсени по "лудата" ноќ во Лос Анџелес. Имено, пејачката е уапсена...
Париската модна куќа "Dior" денес соопшти дека ќе го отпушти модниот дизајнер и креативен директор Џон...
Американскиот таблоид "Star" тврди дека холивудската ѕвезда Камерон Дијаз ќе се омажи за бејзбол играчот Алекс...
Британскиот таблоид "The Sun" пишува дека вереницата на Кристијано Роналдо, Ирина Шаек е бремена, и дека...
Најскапиот фудбалер на денешницата Кристијано Роналдо (26) наскоро би требало да заплови во брачните води...
Познатиот акционен глумец Силвестер Сталонe покажа колку сериозно го сфаќа своето хоби - сликарството, па...
Холи Мадисон вчера ги почести обожавателите со деколте кое никогаш нема да го заборават, на церемонијата...
И тоа буквално! Во Синсинати беше претставен мурал, реплика на сводот од Сикстинската капела и тоа со Џорџ...
Мароканската тинејџерка поради која италијанскиот премиер Берлускони се најде на обвинителната клупа, сега...
Семејството Кардашијан во 2010 година заработиле вкупно 65 милиони долари, открива "Холивуд Репортер", што е...
Најдобриот кошаркар на денешницата, Американецот Коби Брајант е првиот спортист кој доби "ѕвезда" на Булеварот...
На која жена не би и се допаднало како звучи идејата за помлада верзија на Џорџ Клуни? Тоа би го посакале сите...