Шоу бизнис и трач

Многу нешта во филмот Suicide Squad не беа како што треба...
Ријана...
Иако бремена...
Глумицата која во октомври ќе наполни 50години прогласена е..
После вчерашната објава на кратката реклама за шминка со Ким Кардашијан и Кајли Џенер..
Новата реклама на Кара за маскарата на Rimmel е забранета во Велика Британија..
Помина скоро година дена од смртта на пејачот Принц, но наскоро..
Џим Кери долго време не го гледавме ...
Разводот меѓу Амбер Хеард и Џони Деп е завршен во јануари..
Ирина Шајк пред неколку недели стана мајка на девојче, а денес ..
Јелена Карлеуша во последно време му верува само на дизајнерот ..
Глумицата Кети Холмес велигденските празници ги помина со семејството..
Бритни Спирс иако е една од најбогатите пејачки за секој нејзин трошок..
Ќерката на Мадона, Лурде за време на викендот уживаше со дечкото и пријателите..
Андреа Пејиќ...
На вчерашниот...
Неколку месеци....
Родителите обично кажуваат дека ги сакаат сите деца подеднакво, но во многу случаеви..