Селена Гомез објави видео запис за песната 'It ain't me'

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 25.04.2017 - 17:10

Иако соработката помеѓу Селена и норвешкиот Диџеј Кигоа дојде до јавноста уште пред два месеци, тие дури сега ја екранизираа песната it ain't me.

Бидејќи песната имаше одличен пласман на топ листите, се очекува дека и после објавувањето на спотот да продолжи така, иако фановите негативно реагираа поради фактот што пејачката не се појавува во видео записот.

Видео записот го опишува раскинувањето на една врска поради конзумирањето на алкохол и секојдневните журки.

Видео записот погледнете го тука.