Сцена

 • Колумбиската пејачка Шакира е прогласена за уметник на годината според изборот на фондацијата на престижниот...
 • Актерката Џесика Алба и нејзиниот сопруг Кеш Ворен го очекуваат своето второ дете. Една од најпожелните глумици...
 • Глумицата Лиза Еделштајн, која е најпозната по улогата на докторката Кади во популарната серија "House",...
 • Во мегапроектот "Dubai World" свое парче од рајот купија бројни светски ѕвезди, но еден од првите на кој шеикот...
 • Популарната манекенка неодамна е забележана како лудо се забавува купувајќи секси "играчки" во една...
 • Американскиот музичар и глумец Ајс Ти денес го слави својот 53-ти роденден, а таблоидите едвај чекаат да видат...
 • Парис Хилтон е дефинитивно среќна девојка. По славењето на Валентајн во понеделникот, старлетата ден потоа...
 • Холивудската ѕвезда Џенифер Анистон неодамна откри дека бара стан на Менхетн, а изгледа дека пронашла токму..
 • Последните информации говорат дека прекрасната бринета можеби ќе игра со Џон Траволта во филмот за Џон Готи...
 • Американската актерка Џенифер Хадсон преспала една вечер во затворска келија како припрема за нејзината улога...
 • На промоцијата на новиот филм "Manuale D’Amore 3" на Џовани Веронес, која беше одржана во Рим, прекрасната...
 • Новиот филм на Дејвид Финчер ќе ги обработи случувањата на популарниот авантуристички роман на Жил Верн...
 • Еминем ги надмина Лејди Гага и Џастин Бибер според гледаност на видео сервисот на "YouTube", достигнувајќи...
 • Настапот на понежната половина на Џорџ Клуни на финалната вечер во Сан Ремо пријатно ги изненади присутните...
 • Тинејџерската поп сензација Џастин Бибер повторно се појави во серијата "CSI", за да го оживее својот лик кој...
 • Откако ја видовме во садо-мазо издание, Ријана отиде чекор подалеку и заигра без градник во новиот спот на...
 • Еминем снима спот со една од најпознатите порно ѕвезди на денешницата, Саша Греј, објави "MTV". Снимањето кое...
 • Музичката ѕвезда од Барбадос, Ријана, ќе добие половина милион долари за еден час пеење на гала вечерата на...
 • Американската глумица Сара Џесика Паркер размислува за снимање на третото продолжение на филмот "Сексот и......
 • Авантурите на волшебникот тинејџер ќе добијат сочна преработка од страна на "Hustler Video", а нивиот порно...