Сцена

 • Тој е најмладиот милијардер, основач на најпопуларната социјална мрежа, за неговиот живот е снимен и филм, но...
 • Иако заработуваат милионски суми, Кристијано Роналдо и неговата нова љубов, руската манекенка ирина Шаек..
 • Гласините и шпекулациите кружеа во воздух веќе неколку месеци, а сега веќе нема простор за негирање дека Ева...
 • Судејќи според нејзината популарност, но и фактот што таа постојано патува со авион, сигурно не е за очекување...
 • Иако е позната во јавноста по шокантното однесување, Тила Текила збеснала кога дознала дека нејзинотo домашно..
 • Џенифер Лопез гостуваше во емисија на една радио станица каде предизвика воодушевување кај сите вработени...
 • На интернет се појавија разголени фотографии од Ријана кои таа самата ги направила и кои потоа ги испратила на...
 • Коко Т доби идеја да ги израдува своите обожаватели и оние кои патат од зимска депресија, па реши да позира...
 • Иако веќе е во поодминати години, Софија Лорен и понатаму се држи до добриот изглед. Легендарната глумица ја...
 • Иако млада, Ријана веќе изгради репутација со своите ексцентрични и луди фризури. Но, минатата вечер позната...
 • Старлетата Ким Кардашијан во петокот на својот профил на "Twitter" ја објави оваа фотографија која предизвика,...
 • После големата сума потрошена на нив, не е никакво чудо што британската пејачка Ејми Вајнхаус не може да одолее...
 • Сите знаеме дека облините се, барем во добар дел, виновни за нејзината популарност, но овој пат тие се многу...
 • Старлетата Коко, сопруга на глумецот и раперот Ајс Ти, не издржа ни три дена а на "Twitter" повторно да не...
 • Некогашниот најдобар фудбалер на планетата, а сегашен играч на "Corinthians" гордо го покажуваше својот..
 • Популарниот британски актер Хју Грант имал проблеми со своето Ферари вредно 140.000 фунти, кое се расипало...
 • Само ден пред дочекот на новата година понежната половина на Џорџ Клуни веќе им испрати "честитка" на своите...
 • На својот Твитер профил раперот им се понуди на комшиите да им го исчисти снегот пред куќата, за "само"...
 • Иако е едвај полнолетна, и американската тинејџерска сензација Мајли Сајрус стана жртва на лудиот холивудски...
 • Музичката сензација Лејди Гага ја навикна светската јавност на постојаните обиди да изненади, но овој пат...