Сцена

 • Сексипилната плавуша и 50-годишниот Шон Пен повеќе не ја кријат својата врска и заедно пристигнале на...
 • Тенисерот Рафаел Надал го покажа и она што претставниците на "Армани" не го бараа од него кога го ангажирале...
 • Новата песна пејачката ја најавува во целосно "вселенски" стил, а за големо чудо, не станува збор за Лејди Гага...
 • Улогата на Лоис Лејн во новиот филм за Супермен ја доби Ејми Адамс, пишуваат филмските медиуми. Адамс (36)...
 • Овде или станува збор за професионално видео ретуширање, или пак притисоците на Холивуд го стигнаа и Хју Лори...
 • Синоќа во куќата на "Големиот брат" паднаа маските и многу работи почнаа да се разјаснуваат. Бојана ги откри...
 • Да имаш сопствен шофер е позитивна работа од повеќе аспекти. Ако сте Кристина Агилера и Мат Рутлер, кој...
 • Бритни Спирс (29) на сцената во Лас Вегас се појави за прв пат по завршувањето на својата турнеја "The Circus"...
 • Филмот "Прва орбита" посветен на 50-годишнината од летот на Јуриј Гагарин во вселената ќе биде премиерно...
 • Интернет порталот "AskMen" состави листа од десет најстраствени филмски сцени на сите времиња. Кери Грант и...
 • Фудбалерот Ешли Кол (27) наводно има нова девојка. Нејзиното име е Ени Купер, се бави со глума, а и двајцата се...
 • Ветеранот на американската глума Роберт Де Ниро ќе ги здружи силите со раперот "50 Cent" во нов филмски проект...
 • По 25 години прикажување, гледаност која ги сруши сите рекорди и милиони фанови кои ја следеа нејзинaта емисија...
 • Проблематичната глумица Линзи Лохан, откако нејзиниот татко ја држел својата девојка затворена, изјави дека...
 • Кога синоќа 36-годишната актерка Ева Лонгорија го напушташе својот ресторан во Лос Анџелес, папараците...
 • Изданието "Hormoaning EP" кое пред девет години можеа да го купат само австралиските фанови што биле на...
 • Таткото на станарката која имаше секс во Куќата на Големиот брат вели дека таа е "мртва" за семејството, додека...
 • Натали Портман доби Оскар за својата улога на балерина во "Црниот лебед", но она што повеќето нејзини фанови...
 • Форест Гамп е прогласен за најдобар филмски лик на сите времиња, победувајќи ги дури и легендите Џејмс Бонд...
 • Комичарот Расел Бренд (35) откри дека сексуалниот живот му е помалку возбудлив откако е со пејачката Кејти Пери...