Провокативна русокоса која сака да се фали со своите гради!

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 18.11.2016 - 21:13

Иако вели дека доаѓа од конзервативно семејство, според фотографиите на нејзиниот Инстаграм профил оваа девојка е далеку од срамежлива и затворена.

Кирстен Нелсон вели дека имала големи проблеми со своето семејство, но тоа не и пречи бидејќи нашла нови пријатели кои ја поддржуваат во нејзиниот пат кон славата.

Таа обожава да ги радува своите 200 илјади обожаватели на Инстаграм со секси фотографии, на кои во преден план ги става своите бујни гради.

За себе вели дека е зависничка од фитнес, но со оглед на фотографиите кои ги објавува би можеле да заклучиме дека е љубителка и на привлекувањето внимание.