При сериозно интервју за BBC влетаа децата, а дадилката зад нив (видео)

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 11.03.2017 - 16:49

Ви го претставуваме видеото кое е хит овие денови на социјалните мрежи.

  Додека професорот Роберт Кели имаше Скајп разговор за Би-Би-Си на тема случувањата меѓу Јужна и Северна Кореја, неговите дечиња само сакаат да си играат со тато. Прво влезе ќеркичката која со смешени dance moves дојде до тато, па следеше бебето во дубак но најголем ХИТ е најверојатно дадилката која влета во собата кога свати дека децата и избегале и се обиде буквално да ги извлече влечејки ги!