Поранешна манекенка стана DJ па од машки не може да се одбрани

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 10.05.2017 - 13:43

DJ Demi на социјалните мрежи ја следат повеќе од четири милиони фанови.

Манекенката Деми Роус одлучи да ја смени професијата, па стана ди џеј.

„Се чувствувам како да живеам во светот на Барби, се ми се допаѓа. Немам дечко, но од машки и од нивните пораки не можам да живеам.“ - изјави Деми.

Поранешната девојка на Тига го претстави својот прв микс, летната песна Ritmos Del Sueno и се подготвува за луди забави на Ибица каде ќе настапува во текот на летото.