Полицајка која нема да ви пречи да ви стави лисици!

Полицајка која нема да ви пречи да ви стави лисици!

Саманта Сепулведа е жена која има убиствен изглед и доминикански корени, а работи како полицајка во Њујорк, што ја прави уште поопасна.

Таа обожава да се фотографира разголена, па веднаш откако ќе ја соблече официјалната униформа, се претвора во вистинска секси заводничка пред фотоапаратите.

Таа на шега вели дека мажите кои ги апси често сами и се предаваат, бидејќи не сакаат физички да се пресметаат со неа.

Нејзиниот Инстаграм профил има скоро 200.000 обожаватели кои може да уживаат во над 500 жешки фотки од сексапилната чуварка на законот.