Погледнете го трејлерот за новиот "Baywatch"!

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 11.01.2017 - 10:45

Омилените Чувари на плажата се враќаат во ново руво! Новиот трејлер со новите ултра-секси ликови беше пуштен во понеделникот и гарантирано ќе сакате да го изгледате.

Овојпат во улогата на секси чувари на плажата ќе ги гледаме згодните и разголени Зак Ефрон и Двејн Џонсон, а машкиот дел од публиката нема да остане рамнодушен на убавата актерка Пријанка Чопра. Погледнете го трејлерот: