Погледнете го новиот откачен спот на Кејти Пери!

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 21.02.2017 - 19:25

Вчера Кејти Пери го објави видеозаписот за нејзината нова песна “Chained to the Rhythm”, и сосема очекувано, подгответе се за лудо возење!

Спотот е во препознатливиот шарен и откачен стил на Кејти, и сигурни сме дека ќе ви се допадне: