Папараци фотки

Џонатан Рис Мајерс (37) до неодамна ги полудуваше девојките со неговата појава во бројни серии и филмови...
Поранешната сопруга на холивудската актерска ѕвезда Еди Марфи, Никол и понатаму плени со својата убавина...
Синоќа во Авалон театарот во Холивуд се одржа доделувањето на риалити награди на кое присуствуваа сите оние...
Бредли Купер и Ирина Шајк втор пат беа фатени од папараците како разменуваат страсни бакнежи во јавност...
Откако Бредли Купер се раздели со Суки Вотерхаус, актерот е во видливо добро расположение. По страсната...
Прекрасната италијанска актерка Моника Белучи го воодушевува светот од денот кога зачекори во светот на...
Веќе некое време таблоидите шпекулираа дека моделот Ирина Шајк (29) е во врска со актерот Бредли Купер (40), а...
Младата актерка Бела Торн која се прослави со сериите на Дизни, сега веќе прерасна во вистинска убавица...
Жешката италијанка Клаудија Романи се уште успешно ги мами погледите каде и да се појави. Така беше и овој пат...
Ева Лонгорија и нејзиното момче Хозе Антонио Бастон се снимени низ улиците на Њујорк како се шетаат и бакнуваат...
Кели Бенсимон, ѕвездата на реалното шоу "The Real Housewives of New York City", е позната по смелото облекување...
Згодната блондинка Криси Тејген која инаку е познат модел на костими за капење, и овојпат предизвика внимание...
Познатата шоубиз двојка Канје вест и Ким Кардашијан во Ерменија  беа дочекани како кралско семејство, но...
Славната пејачка успеа да остави впечаток со свечениот фустан со огромно деколте, а тој облече дуксер и не може...
Додека вереничката Хејден Пенетиер е ангажирана околу филмскиот проект во Њујорк, славниот боксер ужива со...
Славниот фудбалер на Манчестер Јунајтед Радамел Фалкао лежерно облечен пазаруваше во трговски центар, но...
Ерин Хитертон, последната девојка од сериозните врски на Ди Каприо е снимена како сама ужива на плажа во Сиднеј...
Селена Гомез е една од најпознатите слатки ѕвезди , која секогаш е со добро однесување и се труди да не се...