Папараци фотки

Пејачката Мараја Кери е дива во секоја прилика, па дури и кога е на плажа. Сепак, таквиот избор и високите...
Навикнати сме да ја гледаме Ријана во проѕирни изданија, но таа вчера во Лос Анџелес ги покажа и своите пирсови...
Никол Шерцингер минатиот викенд на Миконос го прослави својот 37-ми роденден заедно со нејзините пријателки...
Најдобриот фудбалер во светот за 2014 година, Кристијано Роналдо ужива со својот син на Бахамските острови...
Лејди Гага уште еднаш го привлече вниманието на јавноста, но овој пат со еден непријатен детал...
Таа поминува некое време во нејзиниот роден Бразил додека ја снима теленовелата "Verdades Secretas", или "Тајни...
Американската поп дива Мараја Кери при обид да се качи на скутер доживеа непријатност, откако и се помести...
Младата пејачка Селена Гомез се прошета низ улиците на Њујорк, а она што го привлече вниманието на минувачите...
Роналдо на Бахамите ужива со синот Кристиано Џуниор во вистинска улога на грижлив татко, иако е познат...
Манекенката Алесандра Амбросио во моментов престојува во Бразил каде ја снима сапуницата „Verdades Secretas“, а...
Познатиот холивудски заводник Ричард Гир, веќе една година е во врска со три децении помладата Алехандра Силва...
Ова е нејзиниот деветти одмор годинава, барем досега, а Тамара Еклстоун изгледа како да ужива во секој момент...
Голди Хоун и Кејт Хадсон деновиве уживаат на плажите на Скијатос каде фамилијарно го поминуваат летниот одмор...
Иако е позната по својот несекојдневен стајлинг и нападна шминка, Лејди Гага овој пат во целосно природно...
Бритни Спирс некогаш мамеше воздишки кај мажите ширум светот, а тогаш нејзината кариера нагло тргна по надолен...
Убавицата Криси Тајген доживеа непријатност на доделувањето на CFDA наградите кога корсетот почна да паѓа...
42-годишниот британски актер Џад Лоу беше фатен од папараците со новата девојка, 29-годишната Филипа Коан...
Ким дефинитивно ги воодушеви папараци фотографите во Њујорк, кога во проѕирен фустан нескриено ја покажа...