Папараци фотки

Старлетата Коко, сопруга на глумецот и раперот Ајс Ти, не издржа ни три дена а на "Twitter" повторно да не...
Некогашниот најдобар фудбалер на планетата, а сегашен играч на "Corinthians" гордо го покажуваше својот..
Популарниот британски актер Хју Грант имал проблеми со своето Ферари вредно 140.000 фунти, кое се расипало...
Само ден пред дочекот на новата година понежната половина на Џорџ Клуни веќе им испрати "честитка" на своите...
На својот Твитер профил раперот им се понуди на комшиите да им го исчисти снегот пред куќата, за "само"...
Иако е едвај полнолетна, и американската тинејџерска сензација Мајли Сајрус стана жртва на лудиот холивудски...