Папараци фотки

Иако изгледа беспрекорнo на насловната страница на последното издание на "Sports Illustrated", изгледа дека...
Една американска веб страна "за возрасни" на почетокот на месецов објави фотографии на манекенката Амбер Роуз...
Славниот фудбалер на Барса, Жерар Пике, и ништо помалку славната колумбиска пејачка Шакира веќе со месеци ја...
Не е никаква тајна дека Џон Траволта веќе од поодамна носи перика, но актерот, за семејната посета на плажа...
Британските медиуми објавија фотографии од пејачката (која наводно се разведува од Џеј З), во русокосо издание...
Тој е најмладиот милијардер, основач на најпопуларната социјална мрежа, за неговиот живот е снимен и филм, но...
Иако заработуваат милионски суми, Кристијано Роналдо и неговата нова љубов, руската манекенка ирина Шаек..
Гласините и шпекулациите кружеа во воздух веќе неколку месеци, а сега веќе нема простор за негирање дека Ева...
Судејќи според нејзината популарност, но и фактот што таа постојано патува со авион, сигурно не е за очекување...
Иако е позната во јавноста по шокантното однесување, Тила Текила збеснала кога дознала дека нејзинотo домашно..
Џенифер Лопез гостуваше во емисија на една радио станица каде предизвика воодушевување кај сите вработени...
На интернет се појавија разголени фотографии од Ријана кои таа самата ги направила и кои потоа ги испратила на...
Коко Т доби идеја да ги израдува своите обожаватели и оние кои патат од зимска депресија, па реши да позира...
Иако веќе е во поодминати години, Софија Лорен и понатаму се држи до добриот изглед. Легендарната глумица ја...
Иако млада, Ријана веќе изгради репутација со своите ексцентрични и луди фризури. Но, минатата вечер позната...
Старлетата Ким Кардашијан во петокот на својот профил на "Twitter" ја објави оваа фотографија која предизвика,...
После големата сума потрошена на нив, не е никакво чудо што британската пејачка Ејми Вајнхаус не може да одолее...
Сите знаеме дека облините се, барем во добар дел, виновни за нејзината популарност, но овој пат тие се многу...