Папараци фотки

Иако млада, Ријана веќе изгради репутација со своите ексцентрични и луди фризури. Но, минатата вечер позната...
Старлетата Ким Кардашијан во петокот на својот профил на "Twitter" ја објави оваа фотографија која предизвика,...
После големата сума потрошена на нив, не е никакво чудо што британската пејачка Ејми Вајнхаус не може да одолее...
Сите знаеме дека облините се, барем во добар дел, виновни за нејзината популарност, но овој пат тие се многу...
Старлетата Коко, сопруга на глумецот и раперот Ајс Ти, не издржа ни три дена а на "Twitter" повторно да не...
Некогашниот најдобар фудбалер на планетата, а сегашен играч на "Corinthians" гордо го покажуваше својот..
Популарниот британски актер Хју Грант имал проблеми со своето Ферари вредно 140.000 фунти, кое се расипало...
Само ден пред дочекот на новата година понежната половина на Џорџ Клуни веќе им испрати "честитка" на своите...
На својот Твитер профил раперот им се понуди на комшиите да им го исчисти снегот пред куќата, за "само"...
Иако е едвај полнолетна, и американската тинејџерска сензација Мајли Сајрус стана жртва на лудиот холивудски...