Папараци фотки

Џенифер Лопез изгледа совршено во секое издание но ретко имаме можност да ја видиме во лежерни комбинации...
Иако веќе стигна до половина од својата бременост, Ким не се откажува од тесните парчиња облека кои ги поседува...
Постои непишано правило во светот на фудбалот дека фудбалерите мора да имаат згодна девојка или сопруга покрај...
Ева Лонгорија беше фотографирана од папараците покрај еден базен во Мајами како ужива во минијатурно бикини...
Мајли Сајрус повторно лета на крилјата на љубовта, а новата партнерка на скандалозната пејачка е ангелот...
Пејачката Мараја Кери е дива во секоја прилика, па дури и кога е на плажа. Сепак, таквиот избор и високите...
Навикнати сме да ја гледаме Ријана во проѕирни изданија, но таа вчера во Лос Анџелес ги покажа и своите пирсови...
Никол Шерцингер минатиот викенд на Миконос го прослави својот 37-ми роденден заедно со нејзините пријателки...
Најдобриот фудбалер во светот за 2014 година, Кристијано Роналдо ужива со својот син на Бахамските острови...
Лејди Гага уште еднаш го привлече вниманието на јавноста, но овој пат со еден непријатен детал...
Таа поминува некое време во нејзиниот роден Бразил додека ја снима теленовелата "Verdades Secretas", или "Тајни...
Американската поп дива Мараја Кери при обид да се качи на скутер доживеа непријатност, откако и се помести...
Младата пејачка Селена Гомез се прошета низ улиците на Њујорк, а она што го привлече вниманието на минувачите...
Роналдо на Бахамите ужива со синот Кристиано Џуниор во вистинска улога на грижлив татко, иако е познат...
Манекенката Алесандра Амбросио во моментов престојува во Бразил каде ја снима сапуницата „Verdades Secretas“, а...
Познатиот холивудски заводник Ричард Гир, веќе една година е во врска со три децении помладата Алехандра Силва...
Ова е нејзиниот деветти одмор годинава, барем досега, а Тамара Еклстоун изгледа како да ужива во секој момент...
Голди Хоун и Кејт Хадсон деновиве уживаат на плажите на Скијатос каде фамилијарно го поминуваат летниот одмор...