Папараци фотки

Салма Хаек и Пирс Броснан направија одличен хит пред 11 години “По зајдисонцето”, а очигледно од тогаш се...
Топ моделот во пензија Алесандра Амбросио го продолжи својот летен одмор на Миконос каде беше фотографирана...
Ако во последно време се посомневавте во љубовта помеѓу Бредли Купер и Ирина Шајк, ова е најдобриот одговор...
Италијанката Присила Салерно, која инаку е сè поуспешна диџејка, папараците ја „уловиле“ како се сонча...
Пејачот Енрике Иглесијас (40) и Ана Курникова (34) се во љубовна врска скоро 14 години. Но, во последно време...
Откако Ријана и Хамилтон заедно го проследоа карневалот во Барбадос, сега тие заедно продолжија и на одмор на...
Бен Афлек после објавата за разводот категорично негираше дека има афера со поранешната дадилка...
Британската ѕвезда од серијата Hollyoaks покажа неверојатна фигура во бикини на нејзиниот одмор во Франција...
Хајди Клум и нејзиниот млад дечко Вито Шнабел се обидоа да се скријат од пријателите на осамена плажа, но тоа...
Иако многумина ги изненади тоа што двократниот шампион на Вимболдон, Рафаел Надал, на последниот турнир испадна...
Контроверзната старлета Тијана Ајфон, позната по учеството во реалното шоу „Парови“, жари и пали низ...
Моделот Шарлот Мекини, која уште ја нарекуваат новата Кејт Аптон, се прошета низ Беверли Хилс во кежуал...
Славниот фудбалер ја прекина врската со актерката Бруна Маркезине, но во никој случај не му недостасува...
42-годишниот супермодел Хајди Клум веќе не зборува со шифри за односите со  Вито Шнабел. Убавицата си...
Иако се заедно само еден месец, холивудскиот срцекршач Леонардо Ди Каприо и 25 годишната Кели Рорбах...
Бритни Спирс - хитмејкерката на „Ooops I Did It Again“, ужива на одмор на Хаваи со нејзините два сина, Шон...
Нивниот живот е плажата, одморот и уживањето - едноставни причини поради што многумина им завидуваат...
Пред точно 19 години, Мишел Хуникер за прв пат стана мајка и ја роди малата Аурора, ќерката на славниот...