Папараци фотки

Папараците ја фотографираа пејачката Рита Ора пред еден ноќен клуб во Лондон, а убавата пејачка покажа повеќе...
Иако е во петтата деценија од животот, светскиот топ модел Наоми Кемпбел и понатаму важи за една од најзгоднит...
На почетокот на оваа година таа ја глумеше Рим, сопственичката на стриптизерски клуб во филмот "Magic Mike XXL...
Познатата полска тенисерка Урсула Радванска толку се опи на една забава што се онесвести и мораа во раце...
Пријателка на славната актерката во Мајами ќе прави моминска вечер, па останатото слободно време Ева Лонгорија...
Река од ѕвезди од светот на телевизијата, филмот и музиката се појавија на црвениот тепих на Британските модни...
Иако неодамна се разведе од својот сопруг Оливер Мартинез, Хали Бери вчеравечер заблеска на црвениот тепих...
Младата манекенка Кендел Џенер се повеќе наликува на својата полусестра Ким Kардашијан...
Убавата актерка Блејк Лајвли ги минува сончевите денови на плажа со сопругот Рајан Рејнолдс и нивната преслатка...
Италјанскиот фудбалер и член на американскиот клуб Њујорк Сити, деновиве одмараше со неговата сакана во Мајами...
Блејк Лајвли овие денови во Австралија снима филм. Само десет месеци после породувањето, таа е подготвена...
Пензионираната бразилска манекенка Жизел Бундшен (35) во јули оваа година во најголема тајност посети една...
Ретка е можноста да се види светскиот шампион во Формула 1 гол. Претходниот викенд ја зграпчи титулата во...
Ангелот Адријана Лима интензивно се подготвува за претстојното шоу на Victoria’s Secret, а еден од најискусните...
Една од најуспешните ангели на VS Кендис Свонoпeл уште еднаш покажа зошто важи за една од најзгодните...
Ким Кардашијан сепак не е единствената која може да се пофали добар задник. Британската актерка Џенифер...
После признанието дека боледува од лупус, хронична автоимуна болест која делува на внатрешните органи...
Ирина Шајк природна и без грам шминка се појави во Холивуд. Облечена во спортска облека, веднаш по напорниот...