Папараци фотки

За некои припаднички на понежниот пол се чини како времето да застанало. Кели Бенсимон има 47 години...
Алесандра Амбросио важи за една од најплатените манекенки во светот. Таа неколку години е ангел на модната...
Поранешната девојка на раперот 50 Сент, Дафне Џој го загреа Мајами, со своето идеално тело...
Сопственичката на еден од најголемите познати задници го покажа својот атрибут во костим за капење...
Тазе мажената Софија Вергара одлучи да го прослави роденденот на нејзиниот сопругот во релаксирано издание...
Таа ужива во зимското сонце во Мајами, заедно со своите блиски пријатели Дејзи Лоу и Ник Гримшоу...
По напорната професионална година, пејачката Рита Ора се одмара на Мајами. И додека во нашиот краишта...
Папараците ја фотографираа пејачката Рита Ора пред еден ноќен клуб во Лондон, а убавата пејачка покажа повеќе...
Иако е во петтата деценија од животот, светскиот топ модел Наоми Кемпбел и понатаму важи за една од најзгоднит...
На почетокот на оваа година таа ја глумеше Рим, сопственичката на стриптизерски клуб во филмот "Magic Mike XXL...
Познатата полска тенисерка Урсула Радванска толку се опи на една забава што се онесвести и мораа во раце...
Пријателка на славната актерката во Мајами ќе прави моминска вечер, па останатото слободно време Ева Лонгорија...
Река од ѕвезди од светот на телевизијата, филмот и музиката се појавија на црвениот тепих на Британските модни...
Иако неодамна се разведе од својот сопруг Оливер Мартинез, Хали Бери вчеравечер заблеска на црвениот тепих...
Младата манекенка Кендел Џенер се повеќе наликува на својата полусестра Ким Kардашијан...
Убавата актерка Блејк Лајвли ги минува сончевите денови на плажа со сопругот Рајан Рејнолдс и нивната преслатка...
Италјанскиот фудбалер и член на американскиот клуб Њујорк Сити, деновиве одмараше со неговата сакана во Мајами...
Блејк Лајвли овие денови во Австралија снима филм. Само десет месеци после породувањето, таа е подготвена...