Папараци фотки

Џастин Бибер ги збуни своите обожаватели при неговото последно појавување ва јавноста додека излегуваше од еден...
Папараците успеаја да ги уловат Ким Кардашијан и Канје Вест како заминуваат заедно од ресторанот Џорџио Балди...
Кратко откако манекенката Ирина Шајек и нејзиниот партнер Бредли Купер објавија дека таа е бремена, Ирина во...
Откако минатиот месец беше разоткриена нивната романса, целиот свет е во исчекување на развојот на настаните во...
Познато е дека Мараја Кери сака да го истакнува своето тело и своите раскошни облини, па и овојпат ги израдува...
По Кара Делавињ, Лордe, Лили Олдриџ и Суки Вотерхаус, "бандата" на Тејлор Свифт има нова членка - младата...
Лијам Хемсворт и неговата свршеничка Мајли Сајрус го поминаа петокот на романтична вечера во Лос Анџелес...
Како што веќе пишувавме, во тек е снимањето на еротската трилогија "50 нијанси на сиво". Најновото продолжение...
Манекенката Бела Хадид покажа вистинска стилска смелост кога прошета низ улиците на Њујорк облечена во проѕирна...
Иако пред две недели ја прекина врската со диџејот Калвин Харис, Тејлор Свифт за многу кратко време продожи...
Еден од најдобрите фудбалери, Кристијано Роналдо, веќе неколку дена е на Ибица каде убаво се забавува со своето...
Пејачката Кејти Пери и актерот Орландо Блум, се неразделни веќе неколку месеци. Иако никогаш не ја признаа...
На Алесандра Амбросио и се случи проблем со гардеробата додека снимаше нова фотосесија во Малибу во средата...
Таа не се срами да ги покаже своите заоблени атрибути во јавноста...
Австралиската мега ѕвезда Хју Џекман и сопругата Дебора Ли Фернес оваа недела прославуваат редок јубилеј...
Тие се во љубовна врска уште од 2014 година. Но, Хајди Клум и нејзиниот дечко Вито Шнабел покажаа дека се уште...
Гвен Стефани и остави малку на фантазијата со своето последно појавување. Ѕвездата беше дел од шоуто „Saturday...
За најмладата од кланот Кардашијан, Кајли, дури и нејзините сестри велат дека понекогаш претерува со...