Папараци фотки

Една од најубавите актерки, а и воопшто една од најубавите жени во светот, Анџелина Џоли, повторно застана на...
По веста дека пред некој ден беа забележани во шопинг на дијаманти заедно, а не им е ни првпат да бидат фатени...
Вчера, Кендал Џенер и раперот за кој јавноста е речиси сигурна дека ѝ е момче - A$AP Rocky, беа забележани од...
Папараците и обожавателите беа изненадени од потегот на Зејн Малик - тој стави нова тетоважа на раката...
Изгледа дека пејачот The Weekend добро закрепнува по раскинот со Бела Хадид - тој веќе има нова девојка, и тоа...
По гласините дека Џенифер Лопез го откажа својот новогодишен настап во Мајами за да помине повеќе време со...
Раперот Канје Вест вчера беше уловен од папараците при посетата на една кинотека во Лос Анџелес, а присутните...
Џастин Бибер ги збуни своите обожаватели при неговото последно појавување ва јавноста додека излегуваше од еден...
Папараците успеаја да ги уловат Ким Кардашијан и Канје Вест како заминуваат заедно од ресторанот Џорџио Балди...
Кратко откако манекенката Ирина Шајек и нејзиниот партнер Бредли Купер објавија дека таа е бремена, Ирина во...
Откако минатиот месец беше разоткриена нивната романса, целиот свет е во исчекување на развојот на настаните во...
Познато е дека Мараја Кери сака да го истакнува своето тело и своите раскошни облини, па и овојпат ги израдува...
По Кара Делавињ, Лордe, Лили Олдриџ и Суки Вотерхаус, "бандата" на Тејлор Свифт има нова членка - младата...
Лијам Хемсворт и неговата свршеничка Мајли Сајрус го поминаа петокот на романтична вечера во Лос Анџелес...
Како што веќе пишувавме, во тек е снимањето на еротската трилогија "50 нијанси на сиво". Најновото продолжение...
Манекенката Бела Хадид покажа вистинска стилска смелост кога прошета низ улиците на Њујорк облечена во проѕирна...
Иако пред две недели ја прекина врската со диџејот Калвин Харис, Тејлор Свифт за многу кратко време продожи...
Еден од најдобрите фудбалери, Кристијано Роналдо, веќе неколку дена е на Ибица каде убаво се забавува со своето...