Оваа девојка го има можеби најпрекрасниот задник на Инстаграм!

Оваа девојка го има можеби најпрекрасниот задник на Инстаграм!

Можеби терминот “Кралица на Инстаграм” се употребува пречесто во последно време, но Сомер Реј навистина ја заслужува оваа титула.

Оваа убавица има 20 години и неверојатни 11 милиони следбеници на оваа социјална мрежа, па можеби е една од најпопуларните убавици за кои сме пишувале.

За сѐ да биде уште подобро, Сомер направи уште два профили на кои следбениците можат да уживаат во нејзините секси фотографии.

Љубителката на фитнес навистина знае како да ја наплати својата популарност, па покрај тоа што рекламира разни производи на својот профил, неодамна објави и календар кој е составен со некои од нејзините најпровокативни фотографии.

За да уживате во нејзините секојдневни објави, кликнете тука!