Ова се најлуксузните секс играчки!

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 26.01.2017 - 20:46

Секс-играчките од брендот "Lelo" се новиот хит во индустријата за возрасни. Оние кои ги пробале велат дека се идеални за бегање од секојдневието, рутинскиот секс и едноличниот ритам во креветот.

Овие помагала за сексуалната фантазија наводно нудат "најдобри оргазми", па поради тоа најверојатно ја заслужуваат и титулата за "најскапи секс играчки во светот".

Исто така, очигледно креаторите од компанијата "Lelo" мислеле на сѐ, па така на пример доколку го купите производот "Tiani 24 k" наменет за обајцата партнери со додадок од 24 каратно злато и ја прекинете врската во година дена, имате право да го вратите производот назад.

Тие нудат дури и посвета и гравирање на самите производи, па можете да си ги напишете и имињата доколку сакате по персонализиран допир.