Откачено

Ова е можеби една од најубавите работи кои се случуваат на интернетот во новата година, а доколку сакате да се...
Кејла Арена и Тоби Барон се креаторите на овие ултра-морничави парчиња кои буквално изгледаат како да се...
Фала Боже што 2016 година е зад нас, а со неа и овие луди трендови за нокти што хмм...
Со околу 7 милијарди луѓе кои моментално живеат на планетава, сигурно некаде постои некој што личи на вас...
Овие неверојатно убави и чудесно изработени десерти од париските слаткарници ги пронајдовме на Инстаграм...
Запознајте го Роберто Ескивел Кабрера. Има 54 години и живее во градот Салтиљо во североисточно Мексико. А, да...
Тие што го гледале легендарниот хорор "Прстенот" никогаш нема да ја заборават морничавата сцена кога страшната...
Една од најпопуларните работи во Америка се камерите за бакнување, или "Kiss Cam", кои прикажуваат на екраните...
Сигурно живеете во пештера без интернет ако не го знаете "Солениот фраер" (Salt Bae)! Солениот фраер е турскиот...
Шарлот Херисон на шега преку интернет си нарачала јајце од ему, не мислејќи дека 47 дена подоцна ја очекува...
Што ќе се случи кога ќе го искомбинирате Снепчет со лудориите што ги приредуваат животните? Смеење. Многу,...
Зимата не им е најголем пријател на автомобилите, а ни на смрзнатите луѓе кои не можат да си ја одлепат вратата...
Новиот фитнес тренд наречен пивска јога зема се' поголем замав, а ние се воздржуваме да не се згазиме од смеење...
43 проценти од сите бракови завршуваат со развод, или во превод, кога стапувате во брак, шансите да останете...
Мислите дека вашето бебе е кул? Погледнете ги овие опасно слатки мали фраерчиња!
Од жителите на Зоолошката, до домашните миленичиња, животните знаат колку е кул да си направиш селфи, а богами...
Овие денови во Јапонија има силни снежни врнежи, а јапонците не би биле јапонци доколку и снешковците не им се...
Родителството знае да биде тешко, па затоа важно е да не ја заборавите и да ја одржите добрата смисла за хумор...