Опуштете се со фотките на згодната Хоуп!

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 12.12.2016 - 20:41

Знаеме дека денес ситуацијата во Македонија е малку напната, па решивме да ве опуштиме малку со убав поглед, па ви презентираме една многу сексапилна девојка.

Хоуп Хоувард е моделка, личен тренер, професонална натпреварувачка по бодибилдинг и фитнес, како и една од најубавите ѕвезди на Инстаграм.

Таа на својот Инстаграм профил има повеќе од 700 објавени фотографии, па љубителите на убави работи ќе бидат навистина задоволни доколку го посетат нејзиниот профил.

Хоуп за себе вели дека сакала да биде модел уште откако имала само пет години, а тој сон подоцна и се оствари кога осамна на насловните страни на списанијата како "Esquire" и "GQ".