Од нормални до бизарни: секс-фетиши на славните

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 24.11.2016 - 11:55

На крајот на денот, и славните се само луѓе. А луѓето си имаат свои желби и потреби, и често знаат да скријат по некоја секси-тајна.


Погледнете какви фантазии имаат ѕвездите - некои се сосема вообичаени, некои ќе ве изненадат, а некои... ќе ве збунат. :)

Кристина Агилера и Кејти Пери - играње на улоги
Квентин Тарантино, Енрике Иглезијас, Дита Вон Тис и Лудакрис - стапала
Скарлет Јохансон - секс во автомобил
Ева Лонгорија - врзување
Роберт Патинсон и Кристен Стјуарт - лижење пазуви
Рики Мартин - "златен туш"
Џон Мајер - коцки мраз и шлаг
Кармен Електра - садо-мазо
Џастин Тимберлејк - брз секс позади сцената на концерт
Шекил О'Нил - орален секс со менструална крв
Анџелина Џоли - ножеви и крв
Вил Смит и Џејда Пинкет Смит - брз секс кај пријателите на гости
Расел Бренд - секс-играчки и инвалидска количка
Шаја ЛеБаф - влечење за коса
Ријана - огромни пениси
Хју Џекмен - стриптиз
Крис Браун - лижење на задникот
Џони Деп - женска облека