Новата фантастична колекција на Victoria’s Secret

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 05.03.2017 - 19:58

Најпознатиот бренд за долна облека Victoria’s Secret ја претстави кампањата за својата најнова колекција насловена како “Dream Angels” заедно со моделите Елса Хоск, Тејлор Хил, Стела Максвел, Роми Стрејџд и Жозефин Скривер...