Нов волшебен трејлер за "Убавицата и ѕверот"!

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 30.12.2016 - 10:20

Дизни на своите обожаватели им даде мал предновогодишен подарок - нов трејлер од најочекуваниот филм за 2017 година, "Убавицата и ѕверот"!

Најавената премиера ќе се случи на 17-ти Март 2017 година, а до тогаш можеме да се радуваме на новите кадри кои ни дозволуваат да ѕирнеме во волшебниот свет на Бел и Ѕверот: