Никој не носи фармерки како Софија Вергара!

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 24.02.2017 - 01:52

Се работи за 43 годишната глумица Софија Вергара, која и покрај нејзините години има фигура на која се восхитуваат жените од целиот свет.


Кога станува збор за црвениот тепих, Софија е позната по кратките секси фустани, кои ги истакнуваат нејзините атрибути, но во слободно време, глумицата не се одвојува од нејзините фармерки кои толку добро и стојат.

Било да оди во шопинг или на вечера, Вергара и да сака не може да направи утка со изборот бидејќи нејзиното презгодно тело е едноставно совршено!

Убавата актерка исто така сака високи ѕвонарки во комбинација со штикли. Едноставни и ефективни комбинации кои сите ги сакаме.