Нескротливата убавица која царува со Инстаграм!

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 23.02.2017 - 17:35

Алисон Паркер е една од новата генерација на убавици кои својата слава ја стекнале преку социјалните мрежи.

Мистериозната и нескротлива девојка не се срами да го покаже своето тело, а нејзината бесрамна сензуалност и донесе голем број на фанови.

Таа на Инстаграм во моментов има преку 600.000 обожаватели, а редовно го користи својот профил за да рекламира брендови на облека, па дури и скејтборди.

Уживајте во нејзините провокативни фотографии...