Најлошото појавување на црвените теписи во историјата?

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 16.03.2017 - 17:48

Ѕвездата на реалното шоу "Жените на кошаркарите", се појавила на црвениот тепих во најшокантниот изглед, претпоставуваме, во историјата.

Сенди Картер на забавата во Лос Анџелес, чија тема била актуелниот филм "50 нијанси потемно", пристигнала во тотално дегутантна комбинација на црна боја - со речиси гола! Имала налепници на брадавиците, мрежести чорапи, во раката имала камшик, а под тоа што облекла се гледало буквално сè... А кога се свртела, уследил вистински шок. Малку е да се каже дека присутните останале без текст кога Сенди се појавила како вистинска домино дама, а се сомневаме дека вакво нешто би можела да облече и најпознатата ријалити ѕвезда, Ким Кардашијан... Целосен погодок, или целосно промашување? Како и да е, барем целото внимание вечерта било насочено кон Сенди.