Мјузикал на Кардашијан во изведба на транвестити

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 22.04.2017 - 19:28

Вчерашната емисија на серијата RaPaul's Drag Race, прикажа најдобар бродвејски мјузикал кој нема да можете да го погледнете на Бродвеј.

Сместен во 2007 година, оваа урнебесна музичка пародија го прикажува домот на Кардашијан во кој главата на семејството, Крис Џенер доаѓа на идеа за снимање на реалното шоу.

Не се грижете, и вистинските Кардашијан ја подржаа оваа пародија, и на Твитер го изразиа своето воодушевување.