Мараја Кери го покажа раскошното деколте

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 15.12.2016 - 12:49

Познато е дека Мараја Кери сака да го истакнува своето тело и своите раскошни облини, па и овојпат ги израдува обожавателите со својата секси појава.

Мараја беше излезена со своето момче Брајан Танака, а за оваа пригода се облече во ултра-тесен секси комбинезон кој буквално едвај ѝ ги држеше градите.

Светкавиот комбинезон со длабоко деколте во кое во преден план беа нејзините бујни гради Мараја го промовираше и на Инстаграм, постирајќи видео во кое ги поздравува своите обожаватели.

 

Сигурни сме дека сите се радуваат на овој "поздрав"! :)