Лејди Гага и новото момче Кристијан Карино повеќе не се кријат

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 08.03.2017 - 12:41

Не и е лошо на Лејди Гага. Нејзиното ново момче Кристијан Карино има 48 години и е агент за таленти, кој ги има откриено Џастин Бибер, Амбер Херд, Кристина Агилера, Мајли Сајрус, Џеј Ло, Хари Стајлс... 

Лејди Гага за првпат приватно беше видена во негово друштво на Super Bowl 2017, а само неколку недели подоцна со бакнеж покажаа дека се новиот славен пар.