Легендарните патики "Vans" никогаш не изгледале послатко!

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 06.03.2017 - 21:15

Не сте имале детство ако барем некој период не сте биле опседнати со легендарните "Vans" патики. :)

"Vans", еден од најстарите скејтерски брендови прво ја освои сурферската Калифорнија, а потоа го освои светот. До денес, "Vans" патките важат за најфраерските и најпосакуваните обувки на многу генерации.

Оваа сезона, "Vans" доаѓаат послатки и посветкави од секогаш, а изборот на боите е сина, розова и сива:

Ги сакаме! :)