Ќерката на Мадона го покажа своето убаво тело, но и нешто повеќе

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 18.04.2017 - 20:06

Ќерката на Мадона, Лурде за време на викендот уживаше со дечкото и пријателите на плажа во Мајами, а и за кратко време го привлече вниманието.


Освен презгодното тело во црн костим за капење, 20-годишната го привлече вниманието со несредените пазуви.

Лурде со ова потврди дека и понатаму го прати трендот кој оддамна го промовираше на инстаграм.