Ким и Кајли како близначки во новата реклама

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 20.04.2017 - 12:56

После вчерашната објава на кратката реклама за шминка со Ким Кардашијан и Кајли Џенер, корисниците на интернет беа воодушевени од соработката помеѓу сестрите на новата козметичка линија.

Во краткото видео, Ким позира со помладата сестра Кајли и они две се практично близначки кои шминкерите ги спремаат за снимање. Ова многумина ги натера да помислат дека овие две сестри заедно работеле на популарната козметичка линија на 19-годишната Кајли и едвај чекаат да видат за што станува збор.