Кети Холмес ужива со својата ќеркичка Сури

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 18.04.2017 - 20:50

Глумицата Кети Холмес велигденските празници ги помина со семејството и ќеркичката Сури на Флорида, а на инстаграм сподели неколку фотографии.

Извор близок до поранешната сопруга на Том Круз изјави дека целото семејство на глумицата долетела од Охајо и заедно го поминаа еднонеделниот одмор.

Не е познато дали со нив бил и дечкото на Холмес, Џејми Фокс, но извород додава дека парот кој долго ја крие својата врска спремен е отворено да ја покаже својата љубов.