Канје Вест со нова розова фризура!

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 27.12.2016 - 15:21

Раперот Канје Вест вчера беше уловен од папараците при посетата на една кинотека во Лос Анџелес, а присутните беа изненадени од неговата нова фризура.

Имено, Канје сега има розова коса, а досетливите веднаш го поставија прашањето: да не има уште еден нервен слом? :)