Кајли Џенер покажа уште едно провокативно издание.

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 15.03.2017 - 00:30

Во текот на викендов Кајли Џенер покажа уште едно провокативно издание.

Младата реалити ѕвезда од глава до пети била облечена во мрежа, од мрежасто боди, сукња, па дури и чизми.

Што мислите за нејзиниот изглед?