ЈК: Лејди Гага и Рири ме ископираа на Коачела

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 17.04.2017 - 22:56

На вчерашниот одржан концерт на Лејди Гага на фестивалот Коачела, големо внимание привлече нејзиниот стајлинг, како и стајлингот на нејзината колешка Рири која ја бодреше од публиката.

Меѓутоа, овие модни комбинации не им паднаа во очи само на модните критичари туку и на Јелена Карлеуша која приложи фотографии како доказ дека светските ѕвезди повторно ја копираав со опис: Сите к**ки ме сакаат.