Јелена Карлеуша облечена од глава до пети во златно

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 19.04.2017 - 17:34

Јелена Карлеуша во последно време му верува само на дизајнерот Борис Карговиќ и Demode jewelry кога се модните комбинации во прашање.


Јелена на снимањето на емисијата Ѕвездите на Гранд се појави целата во златно. На главата носеше златна перика специјално направена за нејзе, златен корсет кој е дизајн на хрватскиот дизајнер Зигман, а златните панталони се на Константин Данис. А на очите имаше впечатлиа сина сенка.

Карлеуша на гостувањето во емисијата 150минути откри детали за долгонајавуваниот дует со Аца Лукас, кој носи наслов 'Проблем је решење' и додаде дека она секогаш е решението, додека он е секогаш проблем.