Излезе првиот трејлер за Deadpool 2 (видео)

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 06.03.2017 - 21:17

Откако „Дедпул“ стана вистински хит низ светот, од Марвел решија да снимат и второ продолжение за овој антихерој, што ќе излезе најверојатно во 2018-та.