Инстаграм фотките на славните од Златните Глобуси!

Извор: ЗаЗабава | Објавено: 09.01.2017 - 12:10

Доделувањето на Златните Глобуси и еден од најгламурозните настани на почетокот на годината, но откако постои Инстаграм и ѕвездите го користат, имаме прилика да ѕирнеме и во не-толку-гламурозниот дел на подготвувањето за овој настан.

Се разбира, имаме и прилика да видиме кој со кого се дружи, на кому му е удобен фустанот, како изгледале ден пред церемонијата... Погледнете ги Златните Глобуси од друг агол - низ Инстаграм фотките на славните:

Голди Хоун и Ејми Шумер

Емили Ратајковски и Оливија Кулпо

Џими Фалон и Софија Вергара

Џон Леџенд и Криси Тиген

Софија Вергара и Пријанка Чопра


with @priyankachopra #goldenglobes

A video posted by Sofia Vergara (@sofiavergara) on Jan 8, 2017 at 5:54pm PST

 

 

Зои Салдана и Марко Перего

Сара Џесика Паркер

Дру Баримор

Рис Витерспун

 

 

Ема Стоун

Блејк Лајвли

Џесика Честејн

Гал Гадо